Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Kościelec

Pracownicy

Andrzej Szabelski - Kierownik  GOPS


a.szabelski@gopskoscielec.pl

 

 

Beata Zarywna - Główna księgowa  GOPS

 

b.zarywna@gopskoscielec.pl

 

Pomoc  Społeczna - pracownicy  socjalni:

 

Renata Bocian – starszy specjalista pracy socjalnej
 

r.bocian@gopskoscielec.pl

 

Rejon:

Gąsiorów, Trzęśniew Mały, Waki, Trzęśniew, Leszcze, Białków Kościelny, Kościelec


Liliana Kicińska – starszy pracownik socjalny


l.kicinska@gopskoscielec.pl

Rejon:

Dobrów, Ruszków Drugi, Gozdów, Dąbrowice Stare, Dąbrowice Częściowe.
 

Katarzyna Hauff – pracownik socjalny

 

k.hauff@gopskoscielec.pl


Rejon:

Białków Górny, Mariampol, Daniszew, Łęka, Straszków, Police Średnie, Police Mostowe, Ruszków Pierwszy, Tury.


Świadczenia  Rodzinne:

 

Sylwia Kujawa -  inspektor ds. świadczeń rodzinnych

 

s.kujawa@gopskoscielec.pl

 

Rejon świadczeń rodzinnych:

Kościelec, Trzęśniew, Trzęśniew Mały, Tury, Waki, Łęka, Police Średnie, Police Mostowe, Ruszków Pierwszy, Ruszków Drugi, Straszków.

 

 

Agnieszka Grzelak  - inspektor ds. świadczeń rodzinnych

 

 

a.grzelak@gopskosciele.pl

 

Rejon świadczeń rodzinnych:

Białków Kościelny, Białków Górny, Daniszew, Dąbrowice Częściowe, Dąbrowice Stare, Leszcze, Gąsiorów, Mariampol, Gozdów, Dobrów.

 

 

Fundusz  alimentacyjny:

 

 

Monika Kucharska - inspektor ds. świadczenia wychowawczego i funduszu alimentacyjnego
 

m.kucharska@gopskoscielec.pl

 

Rejon funduszu alimentacyjnego:

teren całej gminy
 

 

Dodatki Mieszkaniowe:

 

Obsługują pracownicy socjalni zgodnie z przydzielonymi rejonami jak w pomocy społecznej.

Asystent Rodziny:

 

Aneta Rossa - asystent rodziny

a.rossa@gopskoscielec.pl

 

Rejon:

 

teren całej gminy.
 

Karta Dużej Rodziny (ogólnopolska)

 

Monika Kucharska - inspektor ds. świadczenia wychowawczego i funduszu alimentacyjnego
 

Rejon:

teren całej gminy.

 

Wielopolska Karta Dużej Rodziny

 

Sylwia Kujawa -  inspektor ds. świadczeń rodzinnych

 

Rejon:

teren całej gminy.

 

Karta Dużej Rodziny Gminy Kościelec

 

Agnieszka Grzelak  - inspektor ds. świadczeń rodzinnych

Rejon:

teren całej gminy.

 

Karta Seniora Gminy Kościelec

 

Aneta Rossa - asystent rodziny

 

Rejon:

teren całej gminy.

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

GMINA KOŚCIELEC

Emp@tia

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

OBYWATEL.GOV.PL

Wielkopolski Urząd Wojewódzki

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Portal Pomocy Społecznej

PFRON